Sleva 5% na nákup. V košíku zadejte kód sleva5

Lenor All in1 Pods Aprilfrisch Universal prací kapsle 35 dávek 878,5g

Kód: DE182
249 Kč 28,34 Kč / 100 g
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lenor prací kapsle důkladně vyčistí vaše oblečení díky vylepšenému složení. Nádherná vůně čerstvých jarních květin s nuancemi přírodní pačule a bílého cedrového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lenor prací kapsle důkladně vyčistí vaše oblečení díky vylepšenému složení. Nádherná vůně čerstvých jarních květin s nuancemi přírodní pačule a bílého cedrového dřeva.

  • pro hygienickou čistotu do hloubky vláken
  • zářivé výsledky a nebeská hebkost
  • obaly jsou recyklovatelné

DÁVKOVÁNÍ: Do 5kg - 1 kapsle (pro lehce a běžně znečištěné prádlo, pro měkkou a středně tvrdou vodu). Nad 6kg - 2 kapsle nebo pro silně znečištěné prádlo, tvrdou vodu.

UPOZORNĚNÍ: Používejte se suchýma rukama. Nepropichujte, netrhejte ani neřežte. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

VAROVÁNÍ: Způsobuje podráždění kůže. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEvyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře (224919293 nebo 224915402). V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.

SLOŽENÍ: >30% aniontové povrchově aktivní látky 5-15% mýdlo <5% neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, enyzymy, optické zjasňovače, parfémy, alfa-isomethyl ionon, citronellol, kumarin, eugenol, hexylcinnamaldehyd, limonen, linalool.Obsahuje Sodium C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, laurethsulfát sodný, C12-14 Pareth-n. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.

Výrobce: P&G, Temselaan 100 B-1853 Strombeek-Bever Brussels, Belgie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení