Sleva 5% na nákup. V košíku zadejte kód sleva5

Lenor All in1 Pods Sensitiv 15 dávek 363g

Kód: DE181
99 Kč 27,27 Kč / 100 g
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Díky jemnému a šetrnému složení jsou prací prostředky Lenor All-in-1 PODS Sensitiv pro citlivou pokožku ideálním řešením pro účinné čištění oděvů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky jemnému a šetrnému složení jsou prací prostředky Lenor All-in-1 PODS Sensitiv pro citlivou pokožku ideálním řešením pro účinné čištění oděvů. Sensitive PODS čistí šetrně a zachovávají jemnost oblečení, které přichází do styku s citlivou pokožkou. Tento výrobek byl certifikován a dermatologicky testován Evropskou nadací pro výzkum alergií (ECARF). Certifikováno Evropskou nadací pro výzkum alergií (ECARF). Dermatologicky testováno pro citlivou pokožku. Jemná vůně nádherných okvětních lístků růží a přírodní frézie vás zahalí příjemným pocitem. Delikátní čistota a péče.

UPOZORNĚNÍ: Používejte se suchýma rukama. Nepropichujte, netrhejte ani neřežte. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.
VAROVÁNÍ: Způsobuje podráždění kůže. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEvyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře (224919293 nebo 224915402). V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.
DÁVKOVÁNÍ: Do 5kg - 1 kapsle (pro lehce a běžně znečištěné prádlo, pro měkkou a středně tvrdou vodu). Nad 6kg - 2 kapsle nebo pro silně znečištěné prádlo, tvrdou vodu.
SLOŽENÍ: >30% aniontové povrchově aktivní látky 5-15% mýdlo <5% neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, enyzymy, optické zjasňovače, parfémy, alfa-isomethyl ionon, citronellol, kumarin, fanol, hexylcinnamaldehyd, limonen, linalool.
Obsahuje MEA C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, laurethsulfát sodný, C12-14 Pareth-n. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné tkaniny.
Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 18 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.
Výrobce: P&G DCE bybe/sprl-Belgium Distr. Div., Temalann 100, B-1853 Strombeek Bever, Belgie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení