Dalli Sport + Outdoor prací gel 27 dávek 1,1l

Kód: DE271
119 Kč 108,18 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2022
Možnosti doručení

Speciální prací gel na moderní textilie a vlákna, jako je viskóza, elastan, mikrovlákno, polyester, strečové a směsové tkaniny, a na prodyšné sportovní a volnočasové oděvy. Splňuje speciální požadavky na péči o tyto textilie. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální prací gel na moderní textilie a vlákna, jako je viskóza, elastan, mikrovlákno, polyester, strečové a směsové tkaniny, a na prodyšné sportovní a volnočasové oděvy. Splňuje speciální požadavky na péči o tyto textilie. Proniká hluboko do vláken a působí proti absorpci nepříjemných pachů.

  • zachovává pružnost, prodyšnost a tvar tkaniny
  • zabraňuje natahování nebo smršťování
  • dermatologicky testováno

DÁVKOVÁNÍ: Praní v automatické pračce (2,5kg prádla) podle míry znečištění (mírně / středně / silně špinavé prádlo): Měkká voda: 55ml / 55ml / 75ml Středně tvrdá voda: 55ml / 75ml / 95ml Tvrdá voda: 75ml / 95ml / 95ml Ruční praní dávkujte 30ml na 10l vody (záleží na znečištění a tvrdosti vody). Jedna odměrka 60ml.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit alergické kožní reakce Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranu očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře (224919293 nebo 224915402). V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.

SLOŽENÍ: 15-30%: neiontové povrchově aktivní látky, 5-15%: aniontových povrchově aktivních látek, enzymy, vonné látky, benzyl salicylát, hexyl cinnamal, benzisothiazolinone, fenoxyethanol , methylisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.

Výrobce: Dalli-Werke, Zweifaller Str. 120, 52220, Stolberg, Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: