Ariel Universal prací gel 25 dávek 1,375l

Kód: DE581
199 Kč 14,47 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2022
Možnosti doručení

Koncentrovaný prostředek na praní bílých a barevných tkanin, který se vyznačuje neuvěřitelnou schopností odstraňovat skvrny. Ideální pro praní všech druhů tkanin kromě hedvábí a vlny. Zanechává prádlo dokonale čisté, měkké a s příjemnou svěží vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrovaný prostředek na praní bílých a barevných tkanin, který se vyznačuje neuvěřitelnou schopností odstraňovat skvrny. Ideální pro praní všech druhů tkanin kromě hedvábí a vlny. Zanechává prádlo dokonale čisté, měkké a s příjemnou svěží vůní. Gel navíc obsahuje změkčovač vody, který zabraňuje usazování vodního kamene na vnitřních částech pračky. Vysoce kvalitní mycí prostředek, velmi účinný, umožňující účinně odstranit nečistoty malými dávkami kapaliny. Vystačí nejméně na 50 praní. Funguje již od 20 stupňů Celsia.

DÁVKOVÁNÍ: Praní v automatické pračce (4-5kg prádla) podle míry znečištění (mírně / středně / silně špinavé prádlo): Měkká voda: 40ml / 55ml / 85ml Tvrdá voda: 50ml / 70ml / 100ml MAXI (6-7kg prádla): +20ml |MINI (1/2 pračky): -20ml Ruční praní dávkujte 40ml na 10l vody (záleží na znečištění a tvrdosti vody).

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit alergické kožní reakce Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranu očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře (224919293 nebo 224915402). V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.

SLOŽENÍ: Složení: 15-30% Aniontových Povrchově Aktivních Látek, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Mýdlo, Enzymy, optické zjasňovače, Benzisothiazolinone, vonné látky, alpha-isomethyl ionone, butylphenyl methylpropional, Cironellol, Kumarin, Linalool. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.

Výrobce: P&G, Temselaan 100 B-1853 Strombeek-Bever Brussels, Belgie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: