Ariel All-in-1 Pods +Revita Black prací kapsle 10 dávek 213g

Kód: DE452
119 Kč 55,87 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení

Prací kapsle Ariel All-in-1 Pods +Revita Black obnovují černou barvu a dodávají tmavým barvám lesk díky technologii omlazování vláken, a to i při praní ve studené vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací kapsle Ariel All-in-1 Pods +Revita Black obnovují černou barvu a dodávají tmavým barvám lesk díky technologii omlazování vláken, a to i při praní ve studené vodě. Poskytují mimořádný prací výkon v jednom malém balení s jedinečnou konstrukcí s více přihrádkami, která zajišťuje, že složky zůstanou stabilní a oddělené, dokud se nedostanou do myčky. Inovativní potah pracích tablet se při kontaktu s vodou zcela rozpustí a uvolní výkonné složky, které dodají vašemu černému a tmavému oblečení mimořádnou péči a poskytnou vám správné množství nejlepšího tekutého pracího prostředku Ariel.

  • nechte tmavé barvy zazářit díky technologii omlazení vláken
  • výjimečné čištění v jedné kapsli, a to i při praní za studena
  • zvýšena péče a vaše oblečení
  • poskytuje skvělé výsledky i v obtížných podmínkách
  • vynikající čištění i při 20 °C
  • snadné použití - není třeba dávkovat a nalévat

DÁVKOVÁNÍ: Do 4,5kg - 1 kapsle. Nad 4,5kg - 2 kapsle. Vhodné pro všechny stupně tvrdosti vody.

UPOZORNĚNÍ: Používejte se suchýma rukama. Nepropichujte, netrhejte ani neřežte. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

VAROVÁNÍ: Způsobuje podráždění kůže. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEvyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře (224919293 nebo 224915402). V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.

SLOŽENÍ: >30% aniontových povrchově aktivních látek, 5-15% mýdlo, <5% neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, enzymy, optické zjasňovače, vonné látky. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.

Výrobce: P&G, Temselaan 100 B-1853 Strombeek-Bever Brussels, Belgie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: